S+31DLC10D

وضعیت موجودی نا موجود
1 رای
برند Mikrotik
قیمت بدون ارزش افزوده :

SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode

S+31DLC10D

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well

S+31DLC10D

ویژگی ها
حالت : SM
نرخ داده : 10G
فاصله : 10KM
طول موج : 1310nm
اتصال : Dual LC UPC
قالب : SFP+
دمای کار : (40C to+70-)
برند Mikrotik
کد محصول S+31DLC10D

نظرات کاربران درباره S+31DLC10D

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد S+31DLC10D نظر می دهد.

ارسال نظر درباره S+31DLC10D

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب های مرتبط با S+31DLC10D

S+31DLC10D 10G
طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید